Vaillant Kombi Servis - Vaillant Servis - Vaillant Servisi - Vaillant Servisleri | 7/24 Vaillant Kombi Servisi
         WhatsApp +90 532 423 61 67 +90 212 550 66 44

Vaillant Kombi Servisi - Vaillant Kombi Servis

Kombi Bakımı, Vaillant Kombi Yıllık Bakımı, Vaillant Kombi Tamiri, Vaillant Kombi Arıza ve Onarımı, Vaillant Kombi Gaz Kaçakları, Vaillant Kombi Gaz Basıncı Arızası, Vaillant Kombi Yedek Parça Temini, Vaillant Kombi Bar Ayarı, Vaillant Kombi Filtre Temizliği

Kombinizin bakımını yaptırarak ; daha az enerji tüketimi yapmasını, kombinizin daha uzun ömürlü olmasını ve daha az enerji tüketimi yaparak yüksek verimle çalışmasını sağlarsınız. Dolayısı ile bakım sonrası can ve mal güvenliğinizi koruduğunuz gibi bütçenizede katkı sağlamış olursunuz.

Türkiye de bir ilk ! Çalışan aileler için saat 19:00 dan sonrası için nöbetçi ekiplerimiz PAZAR günü dahil hizmet vermektedirler. Not: Akşam servislerinde kombi bakım hizmeti verilmemektedir. Esnek ödeme koşulları ; Ödemelerinizi adresinizde tüm kredi kartlarına yapabilirsiniz. Üstelik anlaşmalı kredi kartlarına taksit imkanımız vardır. Servis hizmeti aldıktan sonra aynı anda EFT veya Havale yolu ile yapabilirsiniz 300 Tl ve üzeri servis işlemlerini 10 gün vade ile çek defterinizden yapabilirsiniz Günün her saati, gecenin 02:00 sinde bile çağrı merkezimize ulaşabilir , servis kaydı açtırabilirsiniz. Değişem tüm yedek parçalar 1 Yıl garantilidir. Vaillant kombileriniz için Garanti Sözleşmesi yaptırabilirsiniz, garanti süresi boyunca değişen hiçbir yedek parçaya servis bedelide dahil olmak üzere ödeme yapmazsınız.

1 yıllık Garanti Sözleşmesi 95 Euro

2 yıllık Garanti Sözleşmesi 170 Euro

3 yıllık Garanti Sözleşmesi 250 Euro

4 yıllık Garanti Sözleşmesi 300 Euro

5 yıllık Garanti Sözleşmesi 350 Euro

Çağrı merkezimizden alacağınız yardım yeterli gelmez ise servis teknisyenlerimiz anında sizlere ulaşır ve teknik destek sağlar. Servis kaydı ulaştıktan sonra en geç 24 saat içinde servisiniz sizde olur. Bu süre 15 Dk lara kadar düşmektedir.Ama hiçbir zaman 24 saat geçmez. Kışın yoğun sezonda kayıtlı müşterilerimize her zaman öncelik tanılır. Sizde Öncelikli servis hizmetinden faydalanmak için Yazın bakımlarınızı yaptırarak sistemimize kayıt olabilirsiniz. 1 ay içinde vaillant kombi veya klimanızda herhangi bir arıza meydana gelirse sadece yedek parça ücreti ödersiniz, ayrıca bir servis bedeli alınmaz. Araçlarımızda kombinizin arızalı olan parçası %90 oranında vardır, bu sayede anında çözüme gidersiniz,günlerce servis beklemek durumunda kalmazsınız.

Vaillant kombinizin arızası hakkında uzman personelimizin yardımını alabilirsiniz: 1-Kombinizin arıza durumuna geçmesi halinde öncelikle Web sitemizde bulunan arıza halleri ile ilgili bölümden bilgi edinin 2-Arızanıza uygun seçeneği uygulayın , arıza devam ederse mevcut telefonlar ile personelimizi arayın 3-Nöbetçi personelimize kombinizin arza durumunu teferruatlı bir şekilde izah ederek yardım alın 4-Sizin yapabileceğiniz basit arızalar personelimiz tarafından yönlendirilerek giderilmeye çalışılacaktır 5-Arızanın çözülmesi halinde ayrıca servis oluşturmanıza gerek kalmadan kombiniz kullanıma devam edecektir 6-Personelimizden telefon yardımı alarak yapmış olduğunuz arıza giderme işlemi başarısız olması halinde Servis Merkezimize telefon veya mail yoluyla teknik hizmet talebinde bulunun.

Vaillant Servis ve Kullanıcı Desteği

Vaillant servis olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Vaillant Müşteri Servisi

İstanbul'un tüm bölgelerine hızlı bir hizmet ağı kuran profesyonel kadromuzla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet olanağı sunuyoruz.Fimamız özel servis hizmeti vermektedir. Sitede yer alan marka ve logolar ilgili firmaların tescilli malıdır.

Vaillant Servis

 • Vaillant Kombi Servisi

  Kombiniz verimli çalışabilmesi ve performansını koruması açısından mutlaka bakımlarını aksatmadan yapmanız tavsiye edilir, Vaillant Kombi'nizin arızası hakkında uzman personelimizin yardımını alabilir 7/24 bize anında ulaşabilirsiniz.

  Devamı
 • Vaillant Klima Servisi

  Klimalarda soluduğunuz hava eğer kalitesiz ise ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedir. Özellikle çoçuk ve yaşlılarda bu sağlık sorunları daha çok görülmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde ölümlere bile neden olan klima hastalıklarından korunmak için klima bakımlarınızı kesinlikle...

  Devamı
 • Hizmet Bölgelerimiz

  Vaillant Servis Anadolu Yakası Avrupa Yakası İstanbul'un Tüm İlçe ve Semtlerine Hizmetimiz Mevcuttur, Vaillant Kombi Servis Hizmet Bölgelerimiz

  Devamı

 • Müşteri Hizmetleri

  Size bir telefon kadar yakınız, Mesai Saatleri içinde : 0212 550 66 44, Mesai Saatleri Dışında : 0282 502 93 53, Mobil Destek Hattı : 0532 423 61 67 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  İletişim Sayfası

Vaillant Kombi Servisi | Çağrı merkezi 0212 550 66 44