Vaillant Servis | Vaillant Servisi | Vaillant Kombi Servis | Vaillant Kombi Servisi | Vaillant Servisleri | 7/24 Kesintisiz Hizmet
         WhatsApp +90 532 423 61 67 +90 212 550 66 44

img1

2004 yılından itibaren bünyemizde oluşturulmuş olan profesyonel servis ağımızla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakalarına, mobil servislerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz Vaillant Servis, Vaillant Servisi, Vaillant Kombi Servis, Vaillant Kombi Servisi, Vaillant Servisleri olarak size hizmet vermektedir.

Profesyonel teknikerlerimiz ile birlikte güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz de haftanın her günü telefon başında sizlerden gelen çağrılara bütün samimiyeti ile geri dönüş yapıyor ve sorularınızı yanıtlayarak ürünleriniz hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

Zaman Çizelgesi

2001

2001 yılında kurulan firmamız iş hayatına sanayi tipi kompresör için basınclı hava kurutucu sistemleri cihaz üretimi ve imalatıyla başladı.

2002

Vaillant servisi olarak istanbul bölgesinde ilk servis bayisi olarak iş ortaklığı aldı.

2008

Vaillant kombi ve klima servis ağını kurarak, eğitimli teknikerleriyle tüm istanbul bölgesine servis ağı sundu.

2010

Vaillant, Baymak, Buderus, Ferroli, Demir Döküm, Ariston, Baykan, ECA, Protherm servis bayi ağı ve servis hizmetini kurdu.

2015

Gelişen ve gelişmekte olan teknoloji dünyasına ayak uydurarak, siz değerli müşterilerimizinde önerileri doğrultusunda bu yönde büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.…

Önemli Bilgilendirme :

Günümüzde internet reklamcılığı ilerlemektedir.

Bu ilerlemeyi çok az bir tutar karşılığı 444 lü numara alarak müşteriyi kandırmak, arızalı olamayan parçaları değiştirerek sizlerden çok yüksek bedeller alan, servis niteliği taşımayan, teknik bilgi sahibi olamayan kişi ve firmalar açılmıştır. Kötü niyet sahibi bu kişiler arızalarınızı geçiçi olarak çözmekte ve arıza tekrarında telefonlarınıza bile cevap vermemekteler. Sizde bu tip bir durumda kalmamak için gerekli tedbiri lütfen alınız Bu ilerlemeyi çok az bir tutar karşılığı 444 lü numara alarak müşteriyi kandırmak, arızalı olamayan parçaları değiştirerek sizlerden çok yüksek bedeller alan, servis niteliği taşımayan, teknik bilgi sahibi olamayan kişi ve firmalar açılmıştır. Kötü niyet sahibi bu kişiler arızalarınızı geçiçi olarak çözmekte ve arıza tekrarında telefonlarınıza bile cevap vermemekteler. Sizde bu tip bir durumda kalmamak için gerekli tedbiri lütfen alınız !Vaillant Servis ve Kullanıcı Desteği

Vaillant servis olarak ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip,kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilemize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Vaillant Müşteri Servisi

İstanbul'un tüm bölgelerine hızlı bir hizmet ağı kuran profesyonel kadromuzla 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet olanağı sunuyoruz.Fimamız özel servis hizmeti vermektedir. Sitede yer alan marka ve logolar ilgili firmaların tescilli malıdır.

Vaillant Servis

 • Vaillant Kombi Servisi

  Kombiniz verimli çalışabilmesi ve performansını koruması açısından mutlaka bakımlarını aksatmadan yapmanız tavsiye edilir, Vaillant Kombi'nizin arızası hakkında uzman personelimizin yardımını alabilir 7/24 bize anında ulaşabilirsiniz.

  Devamı
 • Vaillant Klima Servisi

  Klimalarda soluduğunuz hava eğer kalitesiz ise ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedir. Özellikle çoçuk ve yaşlılarda bu sağlık sorunları daha çok görülmektedir. Geçtiğimiz dönemlerde ölümlere bile neden olan klima hastalıklarından korunmak için klima bakımlarınızı kesinlikle...

  Devamı
 • Hizmet Bölgelerimiz

  İstanbul 'un Tüm İlçeleri ve Semtlerine Servis Hizmetimiz Mevcuttur, Hizmet Bölgeleriniz Detaylı listesi için

  Devamı
 • Müşteri Hizmetleri

  Size bir telefon kadar yakınız, Mesai Saatleri içinde : 0212 550 66 44, Mesai Saatleri Dışında : 0282 502 93 53, Mobil Destek Hattı : 0532 423 61 67 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

  İletişim Sayfası

Vaillant Kombi Servisi | Çağrı merkezi 0212 550 66 44