Vaillant Servis – Vaillant Kombi Servis – Vaillant Servisi – Vaillant Kombi Servisi – Vaillant Servisleri | 7/24 Vaillant Merkez Servis

Hakkımızda

2004 yılından itibaren bünyemizde oluşturulmuş olan profesyonel servis ağımızla İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakalarına, mobil servislerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz Vaillant Servis, Vaillant Servisi, Vaillant Kombi Servis, Vaillant Kombi Servisi, Vaillant Servisleri olarak size hizmet vermektedir. Profesyonel teknikerlerimiz ile birlikte güler yüzlü çağrı merkezi ekiplerimiz de haftanın her günü telefon başında sizlerden gelen çağrılara bütün samimiyeti ile geri dönüş yapıyor ve sorularınızı yanıtlayarak ürünleriniz hakkında detaylı bilgiler sunuyor.

2001

2001 yılında kurulan firmamız iş hayatına sanayi tipi kompresör için basınclı hava kurutucu sistemleri cihaz üretimi ve imalatıyla başladı.

2002

Vaillant servisi olarak istanbul bölgesinde ilk servis bayisi olarak iş ortaklığı aldı.

2008

Vaillant kombi ve klima servis ağını kurarak, eğitimli teknikerleriyle tüm istanbul bölgesine servis ağı sundu.

2010

Vaillant, Baymak, Buderus, Ferroli, Demir Döküm, Ariston, Baykan, ECA, Protherm servis bayi ağı ve servis hizmetini kurdu.

2015

Gelişen ve gelişmekte olan teknoloji dünyasına ayak uydurarak, siz değerli müşterilerimizinde önerileri doğrultusunda bu yönde büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.…

100 %
%100 Güvenilir Destek
100 %
Müşteri Memnuniyeti